Dobra ortopedia i rehabilitacja
Sposoby leczenia Choroby nerek i nie tylko

Przyszłość Obamacare cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

ACA zawiera znaczne oszczędności w Medicare, ale ograniczenia w innych wydatkach są mniej solidne. Ustawa inicjuje szeroki zakres eksperymentów w zakresie świadczenia opieki medycznej i reformy płatności, których sukces jest wysoce niepewny. Jednakże, w miarę jak historyczna transformacja Medicare z biernej ustawy zwraca się do kolosa ewentualnych płatności, gdy rząd federalny zaczyna płacić za usługi medyczne, zmienia się równanie polityczne5. Środki zmniejszające koszty nasilają się, ponieważ politycy zmagają się z fiskalnymi konsekwencjami programów ubezpieczeń zdrowotnych. . Ciągłe naciski na ograniczenie deficytu budżetu federalnego tylko wzmocnią determinację do wstrzymania wydatków w ramach ACA. Ale istnieją istotne różnice między Obamacare i Medicare: na początek dorosła, nieubezpieczona populacja nie ma politycznego wpływu seniorów. W rezultacie presja na zmniejszenie wydatków może spowodować obniżenie korzyści i zabezpieczeń finansowych ACA. Już teraz istnieją wezwania do ograniczenia dotacji prawnych, które pomogą nieubezpieczonym transakcjom kupna w ramach obustronnego porozumienia budżetowego – wyjątkowo zły pomysł, biorąc pod uwagę ograniczony zakres tych dotacji. Presja fiskalna będzie również generować popyt na dodatkowe oszczędności Medicare i Medicaid, utrudniając jednocześnie przedłużanie tymczasowych zasad ACA, takich jak te zwiększające płatności Medicaid dla lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej.
Nawet jeśli uchylenie zniknie z porządku obrad, to będzie wiele ważnych politycznych walk, które nadejdą, które ukształtują przyszłość Obamacare. Rezultat zmagań o dotacje i świadczenia ubezpieczeniowe, koszty i finansowanie, Medicaid i wiele innych kwestii określi, czy ACA jest utrzymywana, rozbudowywana czy podważana.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 21 listopada 2012 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Uniwersytetu Północnej Karoliny, Chapel Hill.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Fundacja rodzinna Henry J. Kaiser. Źródło reformy zdrowia (http://healthreform.kff.org/timeline.aspx).

2. Alonso-Zaldivar R. Postępowanie w zakresie opieki zdrowotnej Obamy w państwach. Washington, DC: Associated Press, listopad 2012 r. (Http://www.google.com/hostednews/ap/article/ALeqM5iGE2LXBkariOaI6SbNCR4NvWyVsQ.docId=8db7d13a11ad4be093d98a929d226f54).

3. Ankieta śledząca Kaiser Health: opinia publiczna na temat zagadnień związanych z opieką zdrowotną. Menlo Park, Kalifornia: Kaiser Family Foundation, wrzesień 2012 (http://www.kff.org/kaiserpolls/upload/8361-F.pdf).

4. Oberlander J, Marmor TR. Rachunek zdrowia wyjaśniony w końcu. Recenzja książek w Nowym Jorku. 19 sierpnia 2010 r. (Http://www.nybooks.com/articles/archives/2010/aug/19/health-bill-explained-last/.pagination=false).

5. Oberlander J. Rzucanie rzutkami: nieuchwytne poszukiwania Amerykanów w zakresie ograniczania kosztów opieki zdrowotnej. J Health Policy Policy Law Law 2011; 36: 477-484
Crossref Web of Science Medline
Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (14)
Zamknij Cytowanie artykułów
[hasła pokrewne: wypełnienie zęba włóknem szklanym, łóżka rehabilitacyjne, anatomia palpacyjna ]
[hasła pokrewne: forum kulturystyka, wybielanie zębów przed i po, dermatolog od czego jest ]

Tags: , ,

No Responses to “Przyszłość Obamacare cd”

 1. Mr. Gadget Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: okulista dziecięcy wrocław prywatnie[...]

 2. Springheel Jack Says:

  Witam. Niedoczynność mam od urodzenia

 3. Little General Says:

  [..] Cytowany fragment: profesjonalny dietetyk warszawa[...]

 4. Monika Says:

  Dlaczego lekarze postepuja tak z pacjentami?

 5. Aleks Says:

  Article marked with the noticed of: sprzet kuchenny[...]

 6. Janina Says:

  Nic nie piszą o potasie

Powiązane tematy z artykułem: dermatolog od czego jest forum kulturystyka wybielanie zębów przed i po