Dobra ortopedia i rehabilitacja
Sposoby leczenia Choroby nerek i nie tylko

Widząc w ciemności cd

Posted in Uncategorized  by admin
December 1st, 2018

Hydranty przeciwpożarowe zapewniały wodę, miejskie projekty mieszkaniowe były dziesiątkowane, bezdomni byli niewidzialni, zapomniani byli jeńcy Rikers. Mój ostatni obraz kilka dni później, gdy jechałem zimowym przedświtu wzdłuż pustych ulic przez smołowaty Dolny Manhattan w stronę Tunelu Lincolna, było setek samochodów wijących się wokół Lorimer Street w północnym Brooklynie zmierzających do jednego z niewielu otwartych gazów stacje. W środku bloku zatrzymały się dwa samochody policyjne – szybki powrót do momentu OPEC z lat siedemdziesiątych.
W Bellevue został jeden pacjent. Po zawale mięśnia sercowego urządzenie wspomagające pracę komorową – zasilane baterią z działającym generatorem zapasowym, opiekującym się Gwardią Narodową – utrzymywało go przy życiu. Wszystkie windy były na zewnątrz. Zespół chirurgii serca pozostawał z nim przez całą dobę, aż mogli usunąć VAD i przenieść go do kolegów w szpitalu, który nie był dotknięty awarią zasilania i powodziami. Spowodowali, że OR doszło do semaforyczności, a kiedy można było skorzystać z samotnej windy, pacjent został wywieziony pustymi ulicami do czekającego na OIOM łóżka. Cokolwiek to było, można było na nich liczyć. Pacjent zawsze był pierwszy – to był niezbywalny wynik końcowy.
Maraton został odwołany.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 14 listopada 2012 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z New York University School of Medicine w Nowym Jorku.

Materiał uzupełniający
[patrz też: miniimplanty ortodontyczne, medycyna paliatywna czasopismo, łóżka rehabilitacyjne ]
[przypisy: tuberkulina, fizykoterapia szczecin, nietolerancje pokarmowe testy ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: fizykoterapia szczecin nietolerancje pokarmowe testy tuberkulina