Dobra ortopedia i rehabilitacja
Sposoby leczenia Choroby nerek i nie tylko

Oszczędzanie Medicare dzięki zmianom skoncentrowanym na Pacjentach – przypadek iniekcji ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Chociaż trudno jest dokładniej obliczyć koszty (ze względu na różnice w opłatach klinicznych i szacunkach częstości występowania MDS), nie ma wątpliwości, że dopuszczenie pokrycia samodzielnie wstrzykiwanych leków, takich jak azacytydyna, może przełożyć się na znaczne oszczędności w Medicare. Poza kosztami obecna polityka dotycząca iniekcji nakłada inne obciążenia na pacjentów. Administracja ds. Żywności i Leków zaleca 7-dniowy reżim leczenia azacytydyną, ale szacuje się, że mniej niż 20% pacjentów jest leczonych w kolejnym 7-dniowym harmonogramie; pozostałe 80% lub więcej otrzymuje leczenie zgodnie ze zmianami w tym harmonogramie, które mogą nie być tak skuteczne. Ponieważ wiele gabinetów lekarskich nie jest czynnych w weekendy, leczenie jest skracane do 5 dni lub przerwane. W związku z tym mandat, by pacjenci otrzymywali lek w biurze lekarza, powodował odstępstwa od opublikowanych wytycznych, z nieznanymi konsekwencjami klinicznymi.
Polityka ta może nakładać znaczne obciążenia socjoekonomiczne na pacjentów, oprócz dodatkowych bezpośrednich kosztów opieki. Niektórzy pacjenci nie mieszkają w pobliżu centrów leczenia i dlatego muszą ponosić wydatki na transport, paliwo, żywność i zakwaterowanie w celu otrzymania zastrzyków. Podróż jest często utrudniona ze względu na stan zdrowia tych pacjentów, ich wiek lub jedno i drugie. W trakcie leczenia muszą spędzić ponad jedną czwartą swojego czasu poza rodziną i przyjaciółmi. Psychologiczne i emocjonalne skutki tego zakłócenia mogą pogarszać jakość życia i nie należy ich przeoczyć. Obniżenie tego rodzaju kosztów może przyczynić się do zwiększenia statusu funkcjonalnego i poprawy wskaźników remisji i przeżycia.
Azacytydyna nie jest wyjątkowa. Inne preparaty do wstrzykiwania, takie jak czynniki wzrostu i środki przeciwzakrzepowe, podlegają temu samemu mandatowi. Antybiotyki są często podawane dożylnie w celu leczenia zakażeń u pacjentów z rakiem. CMS nakazuje podawanie tych leków w szpitalu lub gabinecie lekarskim, nawet jeśli można nauczyć pacjentów bezpiecznego przyjmowania w szpitalu pozostałych dawek rozpoczętego przez szpital kursu leczenia (do lub 2 tygodni), zwykle wspomaganego przez doradca do spraw zdrowia w domu. Zamiast tego pacjenci muszą często pozostać w szpitalu przez dłuższy czas, aby ukończyć kurs leczenia. Wymóg ten zwiększa zarówno koszty leczenia, jak i ryzyko powikłań szpitalnych. Umożliwienie samodzielnej administracji (tak jak robimy to rutynowo i bezpiecznie w MD Anderson Cancer Center, gdy pacjent jest objęty ubezpieczeniem innym niż Medicare), zwolni także szpital i kliniki dla innych pacjentów. Tylko ten krok pozwoliłby zaoszczędzić miliardom dolarów Medicare w zamian za pobyt w szpitalu.
Jeśli ta zmiana polityki zostałaby wdrożona, z pewnością musiałaby być połączona z monitorowaniem i standardowymi procedurami opieki odpowiednimi dla każdego konkretnego leku. Obejmowałyby one początkowe nadzorowane samodzielne podawanie leku (z weryfikacją sterylności i dawki), dalsze rozmowy lub interakcje z wykorzystaniem poczty elektronicznej z odpowiednim personelem medycznym (lekarzami, asystentami lekarza lub dostawcami opieki medycznej na poziomie średnim), standardowe monitorowanie krwi (np. , krew liczy się od do 4 tygodni z azacytydyną i czynnikami stymulującymi powstawanie kolonii, aby monitorować mielosupresję i potrzebę transfuzji) oraz testowanie poziomu leku we krwi lub funkcji narządu (np. ocena poziomu wankomycyny i kreatyniny przy podawaniu wankomycyny), między innymi procedury
[więcej w: kurs psychoterapii lublin, płaskostopie leczenie u dorosłych, forum kulturystyczne ]
[patrz też: stomatolog w kamienicy gryfino, imbir a karmienie piersią, protezy zębowe cena ]

Tags: , ,

No Responses to “Oszczędzanie Medicare dzięki zmianom skoncentrowanym na Pacjentach – przypadek iniekcji ad”

 1. Joanna Says:

  Sama chodziłam z czymś takim

 2. Marshmallow Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: Odszkodowanie za wypadek śmiertelny[...]

 3. Adrian Says:

  Tez nie dostalam renty,a cisnienie,to mam wysokie.

 4. Mr. Fabulous Says:

  Article marked with the noticed of: program stomatologiczny[...]

 5. Ryszard Says:

  może ktoś wie, jak szybko (w dniach) można i należy podjąc rehabilitację u chorego z nadciśnieniem

Powiązane tematy z artykułem: imbir a karmienie piersią protezy zębowe cena stomatolog w kamienicy gryfino