Dobra ortopedia i rehabilitacja
Sposoby leczenia Choroby nerek i nie tylko

Oszczędzanie Medicare dzięki zmianom skoncentrowanym na Pacjentach – przypadek iniekcji

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Kiedy debatujemy o wypłacalności Medicare i stale rosnących kosztach opieki zdrowotnej i ubezpieczenia zdrowotnego, warto zbadać łatwe do wdrożenia zasady, które obniżą koszty. Całkowite wydatki Medicare wyniosły w 2011 r. 549 miliardów dolarów1. Prowadzenie bardziej rozważnej (choć może mniej niż idealnej) polityki, takiej jak te stosowane w Kanadzie, mogło zaoszczędzić ponad 2 biliony USD w latach 1980-2009. Idealnie byłoby znaleźć sposób na zmniejszenie kosztów bez szkody dla beneficjentów , więc 716 miliardów dolarów cięcia na Medicare w ramach ustawy Affordable Care Act (ACA) faktycznie stanowi oszczędności, które należy osiągnąć w ciągu 10 lat od przewidywanej redukcji płatności na rzecz podmiotów świadczących opiekę zdrowotną, a nie w postaci redukcji świadczeń dla pacjentów. W rzeczywistości, w ramach ACA, pacjenci Medicare odnotowali wzrost świadczeń, takich jak dostęp do bezpłatnej opieki profilaktycznej i leków na leki o obniżonej cenie. Inne podejścia, takie jak system wsparcia premii zaproponowany przez senatora Rona Wydena (D-OR) i przedstawiciela Paula Ryana (R-WI), powinny przesunąć koszty na beneficjentów, z których 59% w ramach planu Wyden-Ryan , staną w obliczu podwyżek składek. Przykładem sposobu na zmniejszenie wydatków Medicare poprzez wprowadzenie praktyk opieki, które obniżają koszty opieki bez uszczerbku dla skuteczności leczenia lub bezpieczeństwa pacjentów, został wyróżniony przez Bacha i współpracowników: stosowanie tańszych, ale równie skutecznych leków w ich ośrodku onkologicznym.3 Drugi przykład wierzymy, że zmieniłaby politykę Medicare dotyczącą leków do wstrzykiwania.
Obecnie leki do wstrzykiwania są objęte tylko wtedy, gdy są podawane w szpitalu lub gabinecie lekarskim. Centers for Medicare i Medicaid Services (CMS) wyjaśnia, że ta polityka dotyczy leków zwykle podawanych w gabinecie lekarskim, a podręcznik zasad Medicare określa zwykle jako więcej niż 50% czasu dla wszystkich Medicare beneficjenci, którzy stosują lek. 4 Nie jest zaskakujące, że aby otrzymać zwrot kosztów, lekarze i pacjenci wybierają administracyjne podawanie zastrzyków. Zasada jest zatem samospełniająca się i nie dopuszcza odstępstw, nawet jeśli lekarze uważają, że samo wstrzyknięcie obniży koszty i zwiększy skuteczność leczenia.
Uwzględniając wygodę, koszty i jakość, wszyscy oni zachęcają pacjentów do wzięcia udziału we własnej opiece poprzez umożliwienie samodzielnego podawania leków do wstrzykiwania. Rozważ przykład azacytydyny, stosowanej w leczeniu zespołu mielodysplastycznego (MDS). Lek podaje się przez codzienne podskórne iniekcje przez 7 dni w miesiącu. Azacydydynę można łatwo i bezpiecznie wstrzykiwać pacjentowi, tak jak było to dozwolone w kluczowym badaniu, które doprowadziło do uzyskania zgody organu regulacyjnego. Około 20 000 do 45 000 Amerykanów otrzymuje diagnozę MDS każdego roku, 5 i obecnie szacuje się, że od 60 000 do 135 000 pacjentów z MDS w Stanach Zjednoczonych (mediana czasu przeżycia po diagnozie wynosi 3 lata). Kliniczna opłata za korzystanie z pokoju i wstrzykiwanie azacytydyny w biurze wynosi od 300 do 500 USD za zastrzyk. Jeśli przyjmiemy, że, jak w niektórych istotnych badaniach klinicznych, każdy pacjent poddawany byłby sześciokrotnemu zastrzykowi na rok, roczna opłata za pacjenta wynosiłaby 12 600 USD do 21 000 USD; ponieważ około 85% tych pacjentów jest objętych programem Medicare, szacowane całkowite koszty Medicare wynoszą 600 milionów USD do 2,4 miliarda USD
[patrz też: anatomia palpacyjna, narzędzia endodontyczne opis, żuraw warsztatowy ]
[podobne: forum kulturystyka, wybielanie zębów przed i po, dermatolog od czego jest ]

Tags: , ,

No Responses to “Oszczędzanie Medicare dzięki zmianom skoncentrowanym na Pacjentach – przypadek iniekcji”

  1. Kamil Says:

    Brednia brednię pogania

  2. Joanna Says:

    [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: stomatolog płock[...]

  3. Turnip King Says:

    Polecam sobie poczytać tutaj o konsekwencjach

Powiązane tematy z artykułem: dermatolog od czego jest forum kulturystyka wybielanie zębów przed i po