Dobra ortopedia i rehabilitacja
Sposoby leczenia Choroby nerek i nie tylko

Przyszłość Obamacare ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Począwszy od 2017 roku, giełdy mogą rejestrować pracowników w większych firmach, co może zwiększyć ich zasięg i wpływy. W tym roku państwa będą również kwalifikować się do zwolnień z innowacji w celu opracowania własnych planów reform w ramach wytycznych federalnych. Państwa muszą również zdecydować, czy rozszerzyć uprawnienia do swoich programów Medicaid. Sąd Najwyższy skutecznie uzależnił rozszerzenie Medicaid od ACA, a niektórzy gubernatorzy odmawiają rozszerzenia swoich programów, mimo że rząd federalny początkowo zapłaci 100%, a ostatecznie 90% kosztów nowo zarejestrowanym kandydatom. Większość osób o niskich dochodach, nieubezpieczonych rezydentów w państwach, które nie rozwijają Medicaid, nie będzie uprawnionych do otrzymywania dotacji na giełdach i dlatego pozostanie bez pokrycia. Branża szpitalna mogłaby stać się potężnym orędownikiem dla państw, by zaakceptować dodatkowe federalne fundusze Medicaid: bez ekspansji szpitale nadal muszą liczyć się z ograniczeniem refundacji Medicare i cięciami w opłatach za nieproporcjonalną część pacjentów o niskich dochodach, ale nie będą ulepszone Zasięg pomocy medycznej, aby zrekompensować straty.
Oporność państwa na ekspansję i wymianę Medicaid uwydatnia szerszy problem: Obamacare emuluje udaną formułę, którą Massachusetts wykorzystał w celu zwiększenia dostępu do ubezpieczeń, ale nie może skopiować środowiska politycznego państwa. Reforma systemu opieki zdrowotnej w Massachusetts cieszyła się szerokim poparciem obu stron. Dopiero okaże się, czy indywidualny mandat ACA będzie miał taki sam wpływ w państwach, których obywatele w mniejszym stopniu popierają reformę i których przywódcy polityczni sprzeciwiają się prawu. Co więcej, czy stwierdzi, że jedynie niechętnie rozszerza wymianę Medicaid i sponsora, aby odnieść sukces w bardziej entuzjastycznych państwach przy zapisywaniu kwalifikujących się osób w programach Medicaid i subsydiów ubezpieczeniowych. Nawet po pełnym wdrożeniu prawa, Biuro Budżetowe Kongresu szacuje, że 30 milionów mieszkańców USA pozostanie nieubezpieczonych. Czy przepisy dotyczące zasięgu Obamacare będą z czasem silniejsze lub słabsze.
Poza tym nadal istnieją polityczne wyzwania, aby uzyskać więcej Amerykanów za ACA. Ponad dwa i pół roku po jego uchwaleniu opinia publiczna jest nadal głęboko podzielona w stosunku do Obamacare, a więcej Amerykanów jest dezaprobujących niż aprobowanie prawa. Podział ten odzwierciedla polaryzację partyzancką, sporną debatę nad uchwaleniem prawa oraz spuściznę paneli śmierci i innych mitów rozpowszechnianych przez przeciwników, by podsycić obawy społeczeństwa. Obawy te są trwałe: 39% Amerykanów wciąż błędnie uważa, że ACA tworzy panel rządowy do podejmowania decyzji w zakresie opieki na zakończenie życia dla beneficjentów Medicare, a kolejne 22% nie jest pewne, czy to robi.3
Jednak problem opinii publicznej ACA może również odzwierciedlać brak wyraźnej tożsamości programowej: w przeciwieństwie do Medicare i Social Security, Obamacare nie ma dobrze zdefiniowanej populacji beneficjentów, a jej korzyści są rozproszone. W rzeczywistości ACA to nie tyle program, ile seria programów, przepisów, dotacji i mandatów, które wypełniają luki w obecnym patchworkowym systemie ubezpieczeń. Traktuje różne grupy Amerykanów na różne sposoby w różnym czasie, co komplikuje wysiłki w celu wyjaśnienia prawa, włączenia kwalifikujących się populacji do nowych świadczeń i mobilizacji wsparcia publicznego.
Być może najtrudniejszym długoterminowym wyzwaniem stojącym przed Obamacare jest kontrola kosztów
[patrz też: okulista na nfz białystok, przeszczep chondrocytów, łóżka rehabilitacyjne ]
[podobne: półpasiec u dzieci zdjęcia, ból w dolnym odcinku kręgosłupa, skala depresji hamiltona pdf ]

Tags: , ,

No Responses to “Przyszłość Obamacare ad”

 1. Kamila Says:

  [..] Cytowany fragment: odżywki hi tec[...]

 2. Tobiasz Says:

  Nie rozumiem po co pisać taki artykuł.

 3. Mr. Wholesome Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do wypadanie włosów[...]

 4. Marcin Says:

  Można pisać obszernie ?

 5. Dangle Says:

  [..] Cytowany fragment: makijaż permanentny szkolenia[...]

 6. Tymoteusz Says:

  Nawet się nie spodziewaliśmy się że alergia a nietolerancja

Powiązane tematy z artykułem: ból w dolnym odcinku kręgosłupa półpasiec u dzieci zdjęcia skala depresji hamiltona pdf