Dobra ortopedia i rehabilitacja
Sposoby leczenia Choroby nerek i nie tylko

Przyszłość Obamacare

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Od 2010 roku losy ustawy o ochronie pacjenta i przystępnej cenie (ACA) są niepewne. ACA było historycznym osiągnięciem dla administracji Obamy i Demokratów Kongresu. Ale Kongres przeszedł bez jednego republikańskiego głosowania, a GOP następnie podniósł prawne i legislacyjne wyzwania dla Obamacare, przyrzekając je uchylić i zastąpić. Oś czasu na wdrożenie ustawy o przystępnej cenie. Decyzja Sądu Najwyższego z czerwca 2012 r. Potwierdzająca konstytucyjność ACA zadała poważny cios przeciwnikom prawa. Teraz, w następstwie wyborów w 2012 r., Po ponownym wyborze prezydenta Baracka Obamy i utrzymaniu przez demokrację kontroli większościowej nad Senatem, Republikanie nie mają realnej możliwości obalenia prawa poprzez działania legislacyjne lub wykonawcze. W samym Białym Domu nie będzie republikanów najwcześniej przed 2017 r., A do tego czasu podstawowe przepisy ACA będą obowiązywać przez 3 lata (patrz oś czasu) .1 Trudno jest odnieść korzyści, gdy tylko znajdą się na miejscu – jeden powodem, dla którego wielu Republikanów uznało wybory w 2012 roku za ostatnią szansę na wykolejenie się Obamacare.
Republikanie wciąż mogą kierować się politycznie wrażliwymi przepisami prawa – takimi jak Rada Doradcza ds. Płatności Niezależnych Medicare. Republikanie domowi mogą wykorzystać swoją siłę nacisku w negocjacjach budżetowych, aby spróbować wyodrębnić koncesje, takie jak odroczenie wybranych przepisów, obcięcie funduszy na wdrożenie i przyznanie państwom większej swobody. Jednak te taktyki opóźnień, defundacji i dewolucji ostatecznie nie mogą powstrzymać ACA od posunięcia się naprzód. Jako marszałek domu John Boehner (R-OH) stracił po wyborach, ACA jest prawem ziemi .
Teraz, gdy zniknęła groźba uchylenia, jaka jest przyszłość Obamacare. Jakie wyzwania i konflikty stoją przed długą reformą opieki zdrowotnej.
W krótkim okresie światło dzienne skupia się na stanach. Państwa zmagają się ze swoją rolą w tworzeniu giełd ubezpieczeń zdrowotnych – regulowanych rynków, na których nieubezpieczone i małe firmy będą dokonywały zakupów. Początkowo 16 stanów i Dystrykt Kolumbii będą prowadzić własną wymianę. Kolejne 15 osób odmówiło dotychczas wymiany, więc rząd federalny będzie prowadzić wymianę w tych państwach. Siedem państw będzie współpracować z rządem federalnym w celu wymiany, a pozostałe 12 państw wciąż musi zdecydować, co zrobić. 2 Przeciwnicy Obamacare mają nadzieję, że z powodu błędu w tekście ACA dotacje dla nieubezpieczonego na zakup ubezpieczenia nie będą dostępne w wymianie federalnej. Administracja Obamy twierdzi jednak, że celem ustawy jest zapewnienie dotacji zarówno na szczeblu państwowym, jak i federalnym. W związku z tym legalne walki o reformy, które obejmują również procesy sądowe kwestionujące obowiązkowe ubezpieczenie antykoncepcyjne, jeszcze się nie zakończyły.
W miarę rozwoju wymiany pojawiają się inne pytania dotyczące ich działania. Jaka będzie gotowość do wymiany federalnej i stanowej na pierwszy okres rejestracji rozpoczynający się w październiku 2013 r.. W jaki sposób te nowe rynki – i obietnica zwiększonego wyboru i konkurencji – pojawią się w stanach, w których jeden ubezpieczyciel dominuje obecnie na indywidualnym rynku ubezpieczeniowym. A czy wymiany będą się rozszerzać w czasie. Początkowo wymiany dotrą tylko do niewielkiej części populacji, w tym do nieubezpieczonych i pracowników małych przedsiębiorstw
[hasła pokrewne: wypełnienie zęba włóknem szklanym, płaskostopie leczenie u dorosłych, rezonans magnetyczny warszawa ]
[hasła pokrewne: porażenie nerwu przeponowego, forum kulturystyczne, poradnia preluksacyjna ]

Tags: , ,

No Responses to “Przyszłość Obamacare”

 1. Małgorzata Says:

  Ja używam w kapsułkach kwas hialuronowy

 2. Jędrzej Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: Catering dietetyczny Gdańsk[...]

 3. Broomspun Says:

  Za duzo slodyczy, chleba, zimniakow, bananow

 4. Wojciech Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: suplement diety[...]

 5. Ida Says:

  Najlepiej udać się do lekarza rodzinnego

 6. Julia Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do okulista lublin[...]

 7. Mia Says:

  no to niegroźne czy nie?

Powiązane tematy z artykułem: forum kulturystyczne poradnia preluksacyjna porażenie nerwu przeponowego